پایان نامه

 پایان نامه تربیت بدنی انجام مقاطع ارشد و دکتری ❤️0935/313/2500❤️

 پایان نامه تربیت بدنی انجام مقاطع ارشد و دکتری ❤️0935/313/2500❤️

 

 پایان نامه تربیت بدنی انجام مقاطع ارشد و دکتری ❤️0935/313/2500❤️

در پایان نامه تربیت بدنی و علوم ورزشی یکی از شاخه های علوم انسانی است که از جهات مختلف با علوم پایه پیوند یافته است. رشته تربيت بدني و علوم ورزشی دارای گرایش های مختلفی می باشد که نشان از توسعه ی این علم و وجود متخصصین در زمینه های مختلف آن است. اگر شما علاقه مند موضوعات مربوط به سلامت و تناسب اندام علاقمند هستید و از فعالیت بدنی مانند آموزش به دیگران برای زندگی سالمتر لذت می برید، این مجموعه می تواند به شما کمک کند. در ادامه به معرفی هر یک از رشته ها و گرایش های مربوط به آنها می پردازیم.مشاوره و آموزش پایان نامه تربيت بدني و علوم ورزشی،  پروپوزال تربيت بدني و علوم ورزشی و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که گروه تحقیقاتی پایان نامه ارشد به دانشجویان گرامی ارائه خواهد داد.

پایان نامه تربیت بدنی – گرایش های رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی

مديريت ورزشی (Sports management)

این رشته دانشجویان را با ابزارهایی برای اعمال مفاهیم اساسی مدیریت، بازاریابی، مالی و قانونی به سازمان های ورزشی تجهیز می کند. مدیریت ورزشی، زمینه ای است که بر ویژگی های تجاری ورزش تأکید. این رشته به مطالعه برنامه ریزی، سازماندهی، مدیریت و بودجه بخش های سازمان های ورزشی یا بخش های مربوطه می پردازد

مدیریت ورزشی در تقریبا تمام انواع سطوح ورزشی، از جمله تفریحی، سازمان های خصوصی، سازمان های اجتماعی، فعالیت های ورزشی دولتی، ورزش های آماتور، ورزش دانشگاه ها و ورزش های حرفه ای، اعمال می شود. از کاربردهای آن می توان به مدیر ورزشی، مدیر بازاریابی ورزشی، مدیر اطلاعات ورزشی، مدیر توسعه ورزشی، مدیر باشگاه تناسب اندام، معلم یا مربی ورزشی، فروشنده تجهیزات ورزشی، هماهنگ کننده امکانات ورزشی، مالک تیم های ورزشی، مدیر مراکز  تفریحی-ورزشی، سرپرست پارک و مدیر مسابقات را نام برد.

مديريت بازاريابي در ورزش (Marketing Management in Sport)

مديريت اماكن و تأسيسات ورزشی (sports facilities management)

مديريت اوقات فراغت ورزشهاي تفريحي (Recreational Sports Leisure Management)

مديريت راهبردي در سازمانهاي ورزشی (Strategic management in sports organizations)

مديريت رسانه هاي ورزشی (Sports Media Management)

مديريت رويدادهاي ورزشی (Sport event Management)

فيزيولوژي ورزشی (Sport Physiology)

این رشته از علم و تحقیق استفاده می کنند تا میزان بهبودی عملکرد ورزشکاران را بسنجند. فیزیولوژی ورزشی، پاسخ بدن به فعالیت های فیزیکی را بررسی می کند. این رشته به مطالعه شیوه زندگی و برنامه های اصلاح رفتاری برای پیشگیری و درمان بیماری های مزمن و جراحات حرفه ای در ورزش می پردازد.

از کاربردهای این رشته می توان به  مربی تیم های ورزشی، مربی بدن سازی، مدیر ورزشی،  ستاد كينزيولوژي يا فيزيولوژي ورزش، تست تجهیزات ورزشی و فیزیولوژی ورزش اشاره کرد.

فيزيولوژي فعاليت بدني و تندرستي (Physiology of physical activity and health)

فيزيولوژي ورزشی كاربردي (Applied Sport Physiology)

فيزيولوژي فعاليت ورزشی محض (Physiology of pure sports activity)

فيزيولوژي فعاليت ورزشی باليني (Physiology of Clinical Exercise)

تغذيه ورزش (Sport nutrition)

پایان نامه تربیت بدنی – بيومكانيك ورزشی (Sport bio-mechanics)

این رشته به دانشجویان کمک می کند تا درکی از ورزش، جنبه های توانبخشی ورزش و بیومکانیک، سینتیک و سینماتیک که اساس مطالعه ورزش است را به دست آورند. درک شما از اصول ورزش و بیومکانیک ورزشی و کاربرد آنها در تمرینات حرفه ای، قلب این رشته می باشد. همچنین این رشته به مطالعه سینماتیک و پویایی بدن انسان و عوامل موثر بر عملکرد صحیح و کارآمد جنبش های بدن در ورزش و زندگی روزمره می پردازد. این رشته، تکنیک ها و روش های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل کیفی مهارت های پیچیده را به دانشجویان معرفی خواهد کرد.

از کاربردهای این رشته می توان به آزمایشگاه تحلیلی گیت،  تحقیق و طراحی در شرکت های ورزشی، نیروی کار و تست انعطاف پذیری کار، طراحی رابط های انسان و ماشین و تحقیق و آزمایش ورزشکاران اشاره نمود.

رفتار حركتي (Motor behavior)

رفتار حرکتی یک برنامه در علوم ورزشی است که دانشجویان را برای وارد شدن به رشته های فیزیولوژی یا کار درمانی آماده می کند. این رشته به مطالعه زمینه های گسترده ای با تاکید ویژه بر فیزیولوژی و روان شناسی حرکتی انسان می پردازد.

رشد حركتي (Motor growth)

يادگيري و كنترل حركتي (Learning and motor control)

آموزش تربيت بدني (Physical education)

آسيب شناسي ورزشی و حركات اصلاحي (Sport pathology and corrective movements)

حركات اصلاحي (Corrective  movements)

امدادگر ورزشی (Sports Assistant)

تربيت بدني ويژه (Special physical education)

پایان نامه تربیت بدنی – درس های مربوط به رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی

دروس اصلی:

اصول و فلسفه آموزش و پروش، مبانی برنامه ریزی آموزش متوسطه، روانشناسی کودکی و نوجوانی، روانشناسی تربیتی، اصول و فنون مشاوره و راهنمایی، سنجش و اندازه گیری، تولید و کاربرد مواد آموزشی، روش ها و فنون تدریس، مدیریت آموزشی.

دروس تخصصی:

اصول و مبانی تربیت بدنی، تاریخ تربیت بدنی، تغذیه و ورزش،آسیب شناسی ورزشی، رشد و تکامل حرکتی، فیزیولوژی ورزشی، یادگیری حرکتی، سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی، بهداشت و ورزش، تربیت بدنی در مدارس، مدیریت سازمان های ورزشی، مدیریت و طرز اجرای مسابقات، زبان اختصاصی، حرکت شناسی ورزشی، حرکات اصلاحی، تربیت بدنی و ورزش معلولین، مقدمات بیومکانیک ورزشی، مبانی روانی و اجتماعی، تربیت بدنی،آمادگی جسمانی، فوتبال، دومیدانی، ژیمناستیک، شنا، والیبال، بسکتبال، هندبال، تنیس روی میز، کشتی، بدمینتون.

پایان نامه تربیت بدنی – نرم افزارهای رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی

نرم افزار حرکات اصلاحی،نرم افزار تحلیل حرکت،نرم افزار screen measuring،نرم افزار آموزشی حرکت شناسی و…

 

خدمات گروه تحقیقاتی پایان نامه تربیت بدنی

 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

گروه تحقیقاتی پایان نامه ارشد با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است.موسسه پایان نامه ارشد با استادان مجرب و با تجربه با بهترین کیفیت و ارائه خدمات آماده انجام پایان نامه شما دانشجویان میباشد، شما میتوانید با شماره های زیر جهت انجام پایان نامه دکتری و ارشد و مشاوره تماس حاصل نمائید.

 

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی پایان نامه دکتری

و مشاوره پایان نامه ارشد

09353132500

نوشتن نظر

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.