مؤسسات انجام پایان‌ نامه | بهترین موسسه انجام رساله دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشد

مؤسسات انجام پایان‌ نامه | بهترین موسسه انجام رساله دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشد :

انجام کارهای پژوهشی، مانند پایان‌ نامه، نگارش مقاله، اکسپت و چاپ مقاله، نگارش کتاب، ترجمه مقاله و غیره همواره چالش‌برانگیز بوده و محققینی که قصد انجام آن را دارند، در بیشتر موارد نیاز به کمک و راهنمایی خواهند داشت که موسسه انجام پایان‌ نامه و کارهای پژوهشی یکی از گزینه‌های پیش روی آن‌ها می‌باشد.

لذا عدم دقت در انتخاب مؤسسات انجام پایان‌ نامه می‌تواند سبب هدر رفت درامد و زمان دانشجو شود. در ادامه شیوه‌هایی گفتاری و شنیداری که دانشجویان ممکن است در مواجه با مؤسسات انجام پایان‌ نامه در سناریوهای مختلف با آن مواجه شوند ارائه شده است تا با استناد به آن بهترین موسسه انجام پایان‌ نامه دکتری و ارشد را جهت انجام کارهای پژوهشی خود انتخاب کنند.

سناریو یک* انجام پایان‌ نامه، انجام رساله دکتری

دانشجویانی که قصد انجام پایان‌ نامه و یا انجام رساله دکتری خود را دارند باید دقت کنند که بهترین موسسه انجام پایان‌ نامه دکتری و ارشد را انتخاب کنند. با جستجو در گوگل می‌توانید مؤسسات پایان‌ نامه نویسی بسیاری بیابید و کار خود را به آن‌ها بسپارید. حال سؤال این است آیا این موسسه‌این‌که انتخاب کرده‌اید قابل اعتماد است؟ چگونه می‌توان تشخیص داد؟

بهترین روش برای تشخیص تماس با موسسه و صحبت با کارشناسان و اساتید آن به صورت تخصصی می‌باشد. تسلط کامل کارشناس به مسائل عمومی انجام رساله دکتری و پایان‌ نامه کارشناسی ارشد و همچنین تسلط اساتید موسسه به موضوعات و اصطلاحات تخصصی می‌تواند نشان از کیفیت بالای خدمات در آن موسسه باشد.

پیگیری‌هایی مستمر از سوی کارشناس موسسه نیز یکی دیگر از عواملی می‌باشد که در میزان کیفیت خدمات موسسه دخیل است. فقط حواستان باشد که این پیگیری‌های مستمر فقط برای عقد قرارداد نبوده و بعد از عقد قرارداد و واریز پیش‌پرداخت نیز کارتان پیگیری گردد. برای عدم مواجه با چنین صحنه‌ای سعی کنید قرارداد انجام پایان‌ نامه خود را به صورت مرحله‌ای ببندید و پس از اطمینان از پیگیری مناسب موسسه در بخش‌های ابتدایی، اقدام به قرارداد کل کار کنید.

مؤسسات انجام پایان‌ نامه | بهترین موسسه انجام رساله دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشدارائه قیمت از اساتید مختلف به شما نیز می‌تواند نشان از توانمندی موسسه در انجام پایان‌ نامه شما باشد. چراکه نشان می‌دهد دست موسسه در انتخاب استاد باز است و در صورت بروز مشکل برای استاد قرارداد شما، امکان تعویض سریع استاد وجود دارد.

نکته مهم در رابطه با سفارش انجام پایان‌ نامه و رساله دکتری در مؤسسات انجام پایان‌ نامه اینکه، قیمت پایین می‌تواند نشان از کیفیت پایین کار داشته باشد و در موسسه‌ای که کار شما را فقط یک استاد قبول کرده و سایرین نه، احتمال معوق شدن انجام پایان‌ نامه شما وجود دارد.

سناریو دو* نگارش، اکسپت و چاپ مقاله

در صورتی که می‌خواهید بهترین موسسه انجام پایان‌ نامه دکتری و ارشد را در زمینه انجام مقاله خود انتخاب کنید باید به نکات ارائه شده در این بخشش توجه نمایید.

در مسئله نگارش و انجام مقاله همانند آنچه که در بخش انجام پایان‌ نامه و رساله دکترا گفته شد اقدام نمایید. در مسئله اکسپت و پذیرش مقاله، در صورتی که مقاله را خود نگارش کرده‌اید می‌توانید با یک ترفند ساده از اعتبار مؤسسات انجام پایان‌ نامه در زمینه پذیرش مقاله خود مطلعِ شوید.

بدین صورت که پس از تماس با موسسه موردنظر درخواست پذیرش تضمینی مقاله خود در مجلات isi دارای ایمپکت نمایید. درصورتی که موسسه پذیرش مقاله شما در یک مجله isi دارای ایمپکت فکتور را تضمین نمود، به اصالت آن موسسه شک کنید. چراکه هیچ احدی نمی‌تواند پذیرش مقاله نگارش شده توسط خود شما را در یک مجله ایمپکت دار تضمین نماید و تنها راه اکسپت مقاله در چنین مجلاتی کیفیت بالای آن است. در اکثر موارد تجربه نشان داده است که دانشجویانی که به این‌گونه مؤسسات اعتماد می‌کنند در نهایت کار به شدت متضرر می‌شوند.

در ارتباط با چاپ مقاله هم یادتان باشد هزینه چاپ پس از اکسپت می‌باشد و موسسه‌ای که هزینه را قبل از پذیرش و در زمان عقد قرارداد طلب می‌کند، مسئله‌دار است. همچنین برای آنکه از هزینه چاپ مجلات اطمینان حاصل نمایید به وبسایت خود مجله رفته و چک کنید. (در بخش‌های قبل در این رابطه به‌طور مفصل صحبت شده است.)

 

 

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی پایان نامه دکتری

و مشاوره پایان نامه ارشد

09353132500