تبدیل پایان نامه به کتاب با بهترین قیمت

تبدیل پایان نامه به کتاب یا چاپ کتاب از پایان نامه ارشد و رساله دکتری یکی از راه های بسیار مناسب برای تقویت رزومه دانشجویان و محققان است. در این مطلب بطور کامل به چگونگی انجام این کار و فواید انجام آن خواهیم پرداخت.
نگارش و نشر کتاب می تواند یکی از بهترین راه های اطلاع رسانی در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی و علمی باشد. سالانه ، هزاران کتاب در سراسر کشور ، وارد بازار پر تنش رقابتی شده و تلاش خود را برای جلب و جذب مخاطبان خود می کنند. اما نگارش و چاپ کتاب برای برخی از افراد از جمله دانشجویان و اساتید ، ممکن است ماه ها و سالها زمان ببرد. از این رو یکی از بهترین روش های چاپ کتاب ، تبدیل پایان نامه به کتاب است.

نگارش پایان نامه و دفاع از آن ، نشان دهنده تخصص شما در موضوع انتخابیتان است. شما زمان ، هزینه و انرژی خود را معطوف موضوعی می کنید که در نهایت شما را فارغ التحصیل رشته تخصصیتان خواهد کرد. بسیاری از دانشجویان برای اینکه بتواند حاصل زحمات خود را ثبت کنند ، به فکر تبدیل پایان نامه به کتاب می  افتند. این کار می تواند مزایای بسیاری را برای افراد داشته باشد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

تفاوت کتاب و پایان نامه

معمولا پایان نامه ها در ابتدا با بیان فرضیات مطالب را آغاز می کنند و در ادامه ، هدف پژوهش بیان می شود. پایان نامه ها با توجه به نتایج پژوهش های گذشتگان پایه ریزی می شوند. در ابتدا روش کار شرح داده می شود و با داده های اولیه با عنوان یافته ها نوشته می شوند. در بخش بعدی هم یافته های بدست آمده با پژوهش های مشابه مقایسه و نتیجه گیری نهایی برآورده می شود.

اما در مقابل ، کتاب ، نوشته ای بدون فرضیات و بدون بخش های اولیه پایان نامه است. نویسنده با استفاده از یافته های خود و سایر محققان طی اتخاذ اصولی ، کتاب را آغاز و با توضیحات قطعی ، ادامه داده ها را نتیجه گیری می کند. در واقع کتاب به دستاورد های علمی ثابت شده پرداخته و از آوردن مسائل تئوری اجتناب می کند.

نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب

 • عنوان کتاب باید با عنوان پایان نامه متفاوت باشد.
 • تمام کلماتی که با عنوان این پایان نامه …  به این کتاب …… تغییر یابد.
 • باید تمام تیتر ها و عناوین فصول با زیرکی خاصی تغییر یابد تا مشخص نشود که عین پایان نامه به کتاب تبدیل شده است.
 • بهتر است در بخش پیش گفتار آورده شود که این کتاب برگرفته از پایان نامه است.
 • در فهرست منابع آخر کتاب ، پایان نامه خود را اضافه کنید و در صفحات کتاب به آن استناد کنید.
 • برخی از فرضیات ، بیان مسئله و موارد اضافی که در کتاب جایی ندارند ، حذف گردند.
 • می توانید اطلاعات بروز را به اطلاعات نوشته شده اضافه کنید.

چاپ کتاب 

پس از اینکه فایل کتاب شما آماده شد ، باید آن را به موسسه یا ناشران با تجربه ارسال کنید تا مراحل چاپ کتاب را طی کنند. چون برای اکثر دانشجویان و محققان تنها جنبه امتیازات پژوهشی مطرح است ، معمولا تعداد نسخه بالایی برای چاپ را درخواست نمی کنند. در پروسه تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه ، موسسات پژوهشی معتبر می توانند در این راه به شما کمک کنند.

مزایای تبدیل پایان نامه به کتاب

 • داشتن 4 امتیاز پژوهشی در آزمون مصاحبه دکتری
 • مناسب برای بنیاد نخبگان
 • ثبت کتاب به اسم نویسنده در کتابخانه ملی
 • نشان دادن نویسنده به عنوان متخصص در موضوع کتاب
 • مناسب برای ارتقای علمی و شغلی

موسسه پایان نامه من

یکی از معتبر ترین موسسات در زمینه چاپ کتاب ، موسسه پایان نامه من است. این موسسه با استفاده از تیمی قوی ، متشکل از محققان و کارشناسان زبده در زمینه های مختلف علمی ، توانسته است در بازه زمانی کوتاه و با هزینه های مناسب به صورت تخصصی به ارائه خدمات پرداخته و محصولی با کیفیت را در اختیار شما قرار دهد.

 

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی پایان نامه دکتری

و مشاوره پایان نامه ارشد

09353132500