انجام پایان نامه مکانیک ارشد | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک

انجام پایان نامه مکانیک ارشد | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک :

مهندسی مکانیک یکی از رشته‌هایی است که دانشجویان آن در طی تحصیل قطعا به پروژه های دانشجویی نیاز پیدا می کنند. نوشتن مقاله، انجام پروپوزال، نوشتن پایان نامه و یا ترجمه مقاله و کتاب از جمله پروژه های دانشجویی مهندسی مکانیک است. انجام پایان نامه ارشد یک موسسه انجام پایان نامه است که می تواند در زمینه انجام هر یک از این پروژه‌ها به دانشجویان در حال تحصیل کمک کند. اگر به مشاوره نیاز داشته باشید و یا بخواهید پروژه دانشجویی خود (اعم از پایان نامه، مقاله یا پروپوزال) را به ما واگذار کنید، می توانید با بخش ارتباط با ما بروید.

 

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی پایان نامه دکتری

و مشاوره پایان نامه ارشد

09353132500

معرفی رشته مهندسی مکانیک

مکانیک را باید یکی از بهترین زیرشاخه‌های رشته ریاضی فیزیک و مهندسی دانست. این رشته با راه اندازی، طراحی و ساخت ماشین ها و دستگاه ها سر و کار دارد. یک مهندس مکانیک خوب در پایان فارغ التحصیلی می تواند دستگاه هایی را که با انرژی هسته ای و یا انرژی شیمیایی و … عمل می کند، به راحتی بررسی و یا تعمیر کنند. ساخت چنین دستگاه هایی برای یک مهندس مکانیک کار سختی نبود.

این رشته برگرفته از علم فیزی است و نسبت به سایر رشته های مهندسی بازار کار بهتری دارد. با این حال دانشجویان این رشته که به دلیل مشغله کاری فرصتی برای انجام آن را ندارند، سعی می کنند به سراغ یک موسسه بروند.

خدمات انجام پایان نامه ارشد به دانشجویان مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه مکانیک ارشد از جمله خدمات ما در انجام پایان نامه ارشد است. ما در گرایش های زیر به دانشجویان مقطع کارشناسی خدمات دانشجویی ارائه می دهیم:

 • انجام پروژه مهندسی مکانیک جامدات
 • انجام پروژه مهندسی مکانیک سیالات
 • انجام پروژه مهندسی مکانیک ساخت و تولید
 • انجام پروژه مهندسی مکانیک کنترل

در مقطع کارشناسی ارشد هم ما در 4 گرایش تحصیلی می توانیم به شما کمک کنیم:

 • انجام پروژه مهندسی مکانیک ساخت و تولید
 • انجام پروژه مهندسی مکانیک مکاترونیک
 • انجام پروژه مهندسی مکانیک طراحی کاربردی
 • انجام پروژه مهندسی مکانیک تبدیل انرژی

انجام پایان نامه مکانیک ارشد

انجام پایان نامه ارشد می تواند در زمینه ارائه پروژه های دانشجویی در این رشته به شما خدمات ارائه دهد. اما قطعا برای انجام پایان نامه مکانیک ارشد باید نرم افزارهای زیادی استفاده شود. ما برای این کار از نرم افزارهای زیر استفاده می کنیم:

 • نرم افزار انسیس (Ansys): یک ابزار تحلیلی است که از روش اجزا محدود جهت مدل سازی و تحلیل استفاده می کند. ما با کمک آن قادریم بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را برای طرح های دانشجویی شما انجام دهیم.
 • نرم افزار آباکوس (Abaqus): ما در projedoni از این نرم افزار برای تحلیل المان محدود و مهندسی و مدل سازی اجزای مکانیکی و مجموعه های مونتاژی استفادده می کنیم.
 • نرم افزار سالیدورک (SolidWorks): از این نرم افزار مهنددسی هم برای رسم قطعه بوده، بررسی قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و نقشه مهندسی استفاده می کنیم. این نرم افزار بسیار پرکاربرد در زمینه انجام پروژه طراحی صنعتی استفاده می شود.
 • نرم افزار کامسول (Comsol ): از دیگر نرم افزارهایی است که از آن برای مدل سازی و شبیه سازی مسائل فیزیکی استفاده می کنیم. با کمک این نرم افزار می توانیم پددیده های جفت شده و چند فیزیک را برایتان تحلیل کنیم.

کیفیت کار ما چگونه است؟

انجام پروژه مهندسی مکانیک برای دانشجویان اهمیت زیادی دارد. زیرا قرار است بابت آن هزینه پرداخت کنند و از سوی دیگر با استاد روبرو هستند. هرگونه کم کاری باعث کم شدن نمره و یا به تاخیر افتادن پروژه دانشجویی می شود. در مورد نوشتن پایان نامه مهندسی مکانیک این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند. به هر حال دانشجویان می خواهند پروژه دانشجویی را در زمان کوتاه و با کیفیت عالی تحویل دهند.

ما با استفاده از نرم افزارهای گفته شده، خدمات خود را در زمینه انجام پایان نامه مکانیک ارشد به شما ارائه می دهیم. تلاش ما کسب رضایت و کمک به شما برای تحصیل در رشته مهندسی فیزیک است.

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی پایان نامه دکتری

و مشاوره پایان نامه ارشد

09353132500