انجام پایان نامه معماری ارشد | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معماری

انجام پایان نامه معماری ارشد | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معماری :

انجام پایان نامه معماری ارشد یکی از مهمترین خدمات انجام پایان نامه ارشد پروژه در زمینه انجام پروژه های دانشجویی است. از آنجایی که انجام پایان نامه، ترجمه مقاله، نوشتن پروپوزال و یا سایر پروژه های دانشجویان معماری به زمان، تخصص مهارت نیاز دارد، باید کسانی این کار را انجام دهند که دارای تجربه کافی باشند. از جمله خدماتی که در انجام پایان نامه ارشد ارائه می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انجام رندر و انیمیشن
  • طرارحی انواع پلان ها
  • شیت بندی با فتوشاپ
  • انجام پروژه شیت بندی
  • انجام اسکیس، راندو و شیب بندی
  • انجام طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی
  • طراحی مجمتع های صنعتی، مسکونی، تجاری و …
  • مدلسازی فضاهای داخلی، خارجی، سایت و پلان و رندر توسط V-Ray
  • انجام پروژه های دانشجویی پرسپکتیو دونقطه ای و چند نقطه ای، ترسیم فنی، ریاضیات معماری
  • انجام پروژه های تهویه مطبوع ساختمان با استفاده از نرم افزارهای عددی نظیر انسیس فلوئنت و Ansys CFX

انجام پایان نامه معماری ارشد ارزان

موسسه انجام پایان نامه ارشد در چندین زمینه به دانشجویان معماری خدمات ارائه می دهد که شامل نوشتن پایان نامه، ترجمه مقاله، نوشتن پروپوزال و سایر پروژه های تخصصی این رشته تحصیلی است. کارکنان این موسسه برای انجان پایان نامه معماری ارشد از نرم افزارهای اختصاصی استفاده می کنند که عبارتند از:

نرم افزار اتوکد Auto CAD

این نرم افزار که در رشته مهندسی عمران و معماری استفاده می شود، برای تولید نقشه های دو بعدی و پلان ها کاربرد دارد. اتوکد از جمله نرم افزارهای سه بعدی است که برای انجام پروژه های معماری به آن نیاز دارید.

نرم افزارتری دی مکس 3D Max

یکی دیگر از نرم افزارهای پرکاربرد در سایت پایان نامه معماری ارشد نرم افزار 3ِD Max است. انجام پایان نامه ارشد هم مثل هر سایت دیگری از این نرم افزار برای ساخت مدلسازی های سه بعدی و انیمیشن استفاده می کند.

بیشتر بخوانید: معرفی ابزارهای گردآوری اطلاعات در پایان نامه

نرم افزار رویت Revit

یکی دیگر از نرم افزارهای لازم برای انجام پایان نامه معماری ارشد در تهران نرم افزار رویت (Revit) است. از این نرم افزار برای ترسیم همزمان نقشه های دو بعدی و سه بعدی استفاده می شود. در پایان نامه معماری ارشد و عمران به این نرم افزار نیاز مبرم دارید.

نرم افزار فتوشاپ Photoshop

نرم افزار فتوشاپ هم یکی دیگر از نرم افزارهای لازم برای انجام پایان نامه معماری ارشد است. همانطور که می دانید از این نرم افزار برای ویرایش تصاویر و تهیه آن ها با کیفیت بالا استفاده می شود. انجام شیت بندی نیز از دیگر کاربردهای فتوشاپ در زمینه انجام پروژه های مهندسی معماری است.

نرم افزار اسکچاپ Sketch Up

اگر به دنبال انجام پایان نامه معماری ارزان هستید، استفاده از نرم افزار Sketch Up اهمیت زیادی دارد. این در حالیست که موسسه انجام پایان نامه ارشد هم می تواند از این نرم افزار طراحی سه بعدی در زمینه مهندسی معماری و مکانیک استفاده کند. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توان طرح های ذهنی را برای پروژه های دانشجویی ایجاد کند.

نرم افزار سالیدورک SolidWorks

نرم افزار سالیدورک برای طراحی سه بعدی مهندسی معماری و مکانیک استفاده می شود. انجام پایان نامه ارشد با استفاده از این نرم افزار می تواند طرح های ذهنی را به سرعت و با زیبایی تمام ایجاد می کند.

نرم افزار وی ری V-Ray

از دیگر نرم افزارهای مهم برای انجام پایان نامه معماری ارشد ارزان V-Ray است که با آن می توان بهترین رندرها را تهیه کرد. همچنین از این نرم افزار برای تجسم واقع بینانه ای از طرح استفاده می شود.

سفارش پایان نامه معماری ارشد

اگر به دنبال یک سایت پایان نامه معماری ارشد هستید، انجام پایان نامه ارشد می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. در این موسسه انجام پروژه متره و برآورد،انجام پروژه های دانشجویی معماری ماکت هتل و مجتمع تجاری، طراحی معماری سالن تیراندازی بادی استخر، ساخت ماکت به صورت حرفه ای، شیت بندی با فتوشاپ و … انجام می شود.

سوالات متداول

پایان نامه معماری من چقدر هزینه دارد ؟

میزان هزینه ای که باید بابت انجام پایان نامه معماری ارشد پرداخت کنید، به نوع پروژه و نرم افزارهای مورد استفاده بستگی دارد. همچنین بخشی از خدمات ما شامل نوشتن مقاله، ترجمه و پایان نامه معماری نیز هست.

 

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی پایان نامه دکتری

و مشاوره پایان نامه ارشد

09353132500