انجام پایان نامه در پایگاه های علمی + راهنمای آموزش

انجام پایان نامه در پایگاه های علمی + راهنمای آموزش :

انتشارات الزویر (Elsevier)

انتشارات الزویر یکی از معتبر ترین پایگاه های علمی دنیا می باشد که دانشجویان و محقیقین می توانند جهت انجام پایان نامه و مقاله خود اقدام به تهیه مقاله از این پایگاه نمایند. انتشارات الزویر با داشتن هزاران ژورنال علمی در زیرمجموعه خود این قابلیت را به محققین داده است تا با جستجو در این پایگاه به راحتی و به سرعت به مقالات معتبر مورد نیاز خود دست یابید.

انتشارات اشپرینگر (springer)

انتشارات اشپرینگر نیز یکی پایگاه های علمی معتبر جهان می باشد که با نمایه سازی و پشتیبانی از هزاران مجله معتبر علمی این امکان را برای دانشجویان فراهم آورده است تا بتوانند به تعداد زیادی دیتابیس به منظور انجام مقاله و پایان نامه دسترسی داشته باشند.

انجام پایان نامه در پایگاه های علمی + راهنمای آموزشپایگاه science direct

science direct را میتوان مهمترین مرجع برای تهیه مقالات علمی دانست. این پایگاه که از زیرمجموعه های الزویر می باشد با نمایه سازی میلیون ها مقاله امکان دسترسی سریع به همراه امکان سرچ موضوعی و زمانی برای علاقه مندان فراهم می آورد.

ASCE

ASCE را میتوان بزرگترین و معتبرترین پایگاه علمی در رشته عمران نامبرد. این پایگاه متعلق به انجمن مهندسین آمریکا می باشد که مجلات معتبری زیر مجموعه خود دارد که در زمینه چاپ مقاله علمی فعالیت دارند. لازم به ذکر است امکان چاپ مقاله در مجلات زیر نطر این پایگاه بسیار دشوار می باشد.

پایگاه های معتبر دیگری وجود دارد که در راستای علم خدمت رسانی می کنند و در بخش های بعد به طور مفصل به آن ها می پردازیم. در داخل کشور نیز پایگاه هایی همچون سیویلیکا، SID و ایرانداک اقدام به نشر کتب و مقالات علمی می نمایند که دانشجویان می توانند با مراجعه به وبسایت های اقدام به تهیه مقالات داخلی مورد نیاز خود نمایند.

 

با تشکر از ایزی تز سامانه تخصصی پایان نامه دکتری

و مشاوره پایان نامه ارشد

09353132500